У Мелітополі відкрили найсучасніший у Запорізькому краї дитсадок "Ластівка"

Дата: 07.02.2022 08:55

3 лютого у м. Мелітополь, у рамках програми Президента України "Велике будівництво", відкрили найсучасніший дитячий садок усієї області.

На відкриття закладу дошкільної освіти завітали голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, заступник голови обласної ради Геннадій Фукс, народний депутат України Сергій Мінько, голова Мелітопольської райдержадміністрацій Ігор Судаков та багато інших. Гості були приємно здивовані та задоволені закладом европейського рівня.

Всього на реконструкцію «Ластівки» витрачено понад 34 млн грн, це кошти переважно з державного, обласного та міського бюджетів.

За рекордні 6 місяців вдалося повністю реконструювати та модернізувати навчальний заклад.

Просторі групи, зручні санвузли із душовими кабінками, тепла підлога, сенсорні дошки для занять в інклюзивних групах, новий харчоблок, сучасні спортивний та музичний зали, яскраві меблі, впорядкована навколишня територія - саме в таких комфортних та затишних умовах зможуть зростати найменші мешканці міста, а екологічне спрямування дитсадка покаже малюкам, як розвивається навколишнє середовище, якщо до нього відноситись з турботою.Фото без опису