До уваги фермерів, сільгоспвиробників та бджолярів Нововасилівської ОТГ! Всеукраїнська ассоціація громад запрошує вас долучитись до онлайн - наради з Мінітсерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл

Дата: 11.02.2022 13:51

Всеукраїнська ассоціація громад запрошує вас долучитись до онлайн - наради з Мінітсерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.

На нараді йтиметься про відповідальність органів самоврядування, сільгоспвиробників та бджолярів щодо дотримання законодавства про застосування засобів захисту рослин; необхідність завчасного повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин; про основні причини отруєння бджіл; заходи щодо профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.

Організаторами наради є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоціація громад та Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Нарада відбудеться 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30 за допомогою ZOOM-зв’язку та одночасно транслюватиметься на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/SL5bZY1pocY.

Запрошуємо вас на онлайн – нараду в актову залу адміністрації Нововасилівської ОТГ.

Для безпосередньої участі у нараді в приміщенні громади необхідна обов’язкова реєстрація учасників (бджолярів та фермерів) за посиланням https://farmers.org.ua/form-request/ до

12:00 16 лютого 2022 року.Фото без опису