Привітання до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-й річниці виведення військ з Афганістану.

Дата: 15.02.2022 07:44

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Сьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших. Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

В цих кривавих війнах самовідданість, мужність і героїзм виявили офіцери та солдати. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь Афганської війни, що принесла нам численні трагедії та біль утрат. Двоє хлопців з нашої громади загинули там, в далекій східінй країні Афганістан. Це – М. Колодін та В. Лукянченко.

Ми схиляємо голови перед їх пам’яттю та пам’яттю  всіх загиблих героїв і віддаємо данину пошани вам, воїни – інтернаціоналісти, які з честю виконали свій військовий обов’язок.

Ваш подвиг - це приклад справжньої самовідданості, патріотизму, чесності, високого морального духу.

Бажаємо Вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці, вашим родинам, міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба!

Голова Нововасилівської ОТГ Олександр Прокопенко

Секретар Нововасилівської селищної ради Надія Голубєва