Про погодження проекту рішення «Про виконання Програми «Благоустрій населених пунктів Нововасилівської селищної ради на 2021 рік» за 2021рік».

Дата: 18.02.2022 15:51

НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Мелітопольського району Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я

17 лютого 2022 року                                                                 № 7

смт Нововасилівка

Про погодження проекту рішення

«Про  виконання Програми

«Благоустрій населених пунктів

Нововасилівської селищної ради на  2021 рік»

за 2021рік».

Відповідно до підпункту 1 пункта «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та ст. 91 Бюджетного Кодексу України виконавчий комітет Нововасилівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити проект рішення «Про виконання Програми «Благоустрій населених пунктів Нововасилівської  селищної ради на  2021 рік» за 2021рік.».
  2. Подати проект рішення «Про виконання Програми «Благоустрій населених пунктів Нововасилівської  селищної ради на  2021 рік» за 2021рік»  на затвердження сесії  селищної ради.

Селищний голова                                    Олександр ПРОКОПЕНКО

Інформація

Про  виконання Програми благоустрою населених пунктів Нововасилівської  селищної ради на 2021 рік (за 2021 рік)

Основна мета Програми – реалізація комплексу заходів спрямованих на забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані об’єктів благоустрою.

Заходами Програми передбачено фінансування коштів з місцевого бюджету Нововасилівської селищної ради  на 2021 рік в сумі 813,197 тис.грн., фактично виконано 772,528 тис.грн.

Протягом року по Програмі благоустрою населених пунктів Нововасилівської  селищної ради кошти були використані на :

• технічне обслуговування, поточний ремонт мереж зовнішнього електроосвітлення , виготовлення проектно – кошторисної документації вуличного освітлення села Новоспаське, смт Нововасилівка, утримання системи вуличного освітлення , матеріали (придбання електротоварів, запасних частин), послуги з утримання системи вуличного освітлення в т.ч.: технічна перевірка електролічильників – 477,345 тис. грн.
  •  оплату послуг по зовнішньому освітленню вулиць (електроенергія) – 295,183 тис.грн.

Заступник селищного голови                                    Максим АРАБАДЖИ