Про погодження проекту рішення « Про виконання Програми « Компенсація фізичним особам , які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік» за 2021рік».

Дата: 18.02.2022 15:56

НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Мелітопольського району Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я

17 лютого 2022 року                                                                 № 13

смт Нововасилівка

Про погодження  проекту рішення

« Про  виконання Програми « Компенсація

фізичним особам , які надають соціальні

послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік»

за 2021рік».

Керуючись  підпунктом 1 пункту « а2  ст.27 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст..91 Бюджетного кодексу України ,  виконавчий комітет Нововасилівської  селищної  ради

В И Р І Ш И В :

1. Погодити  проект рішення « Про  виконання Програми « Компенсація фізичним особам , які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік» за 2021 рік».
  2. Подати  проект рішення « Про  виконання Програми « Компенсація фізичним особам , які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік» за 2021 рік» на затвердження сесії  селищній ради.

Селищний голова                              Олександр ПРОКОПЕНКО

Інформація

про виконання Програми « Компенсація фізичним особам , які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік» за 2021рік.

З метою забезпечення  виконання завдань  Програми в частині соціального захисту населення, підвищення рівня соціальної захищеності  осіб з інвалідністю I групи; дітей з інвалідністю; громадян похилого віку з когнітивними порушеннями; невиліковно хворих, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися в селищному бюджеті на 2021 рік було передбачено 19,742 тис. грн.

На виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку , особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги  протягом 2021 року було профінансовано  19742  грн.

Головний бухгалтер                                      Наталія БОГДАНОВА