Про прийняття осіб на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома КЗ « Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововасилівської селищної ради»

Дата: 18.02.2022 16:07

НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Мелітопольського району Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я

17 лютого 2022 року                                                                 № 23

смт Нововасилівка

Про прийняття осіб на обслуговування

у відділення соціальної допомоги  вдома

КЗ « Територіальний центр соціального

обслуговування (надання соціальних

послуг) Нововасилівської селищної ради»

Керуючись  Положенням  про комунальний заклад  «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Нововасилівської селищної ради», затвердженого рішенням № 24 першої чергової сесії восьмого скликання від 18 грудня 2020 року, Положенням про відділення соціальної допомоги вдома КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововасилівської селищної ради» та відповідно поданих документів, виконавчий комітет Нововасилівської селищної  ради

ВИРІШИВ:

1. Прийняти  з  21 лютого  2022 року  на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововасилівської селищної ради»  на безоплатній основі громадян:

- Козло Анатолія Карловича, 26.08.1957 року народження, особу  похилого віку, яка потребує систематичної сторонньої допомоги (с. Маківка вул. Центральна б.51).

- Мороз Василя Васильовича, 29.07.1957 року народження, особу  похилого віку, яка потребує систематичної сторонньої допомоги (с. Маківка вул. Центральна б.4).

- Сур Ніну Савеліївну, 27.12.1937 р.н., особу похилого віку, яка потребує систематичної сторонньої допомоги (с. Маківка, вул. Центральна б.67)

- Чин`єкову Любов Андріївну, 18.10.1945 р.н., особу похилого віку, яка потребує систематичної сторонньої допомоги (с. Маківка, вул. Центральна б.31)

- Алєксєєву Валентину Миколаївну, 18.12.1957 р.н., особу похилого віку, яка потребує систематичної сторонньої допомоги (с. Маківка, вул. Центральна б.38

- Душину Ольгу Василівна, 16.03.1939 р.н., особу похилого віку, яка потребує систематичної сторонньої допомоги (с. Маківка, вул. Центральна б.7)

2. Відповідальність за виконання даного рішення  покласти на директора КЗ «Територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововасилівської селищної ради» Шульгу Людмилу Володимирівну.

3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради              Арабаджи М.І.

Селищний голова                                             Олександр  ПРОКОПЕНКО