Про погодження проекту рішення «Про виконання Програми « Шкільний автобус на 2021рік», затвердженої рішенням сесії від 24.12.2020р. №7

Дата: 18.02.2022 16:08

НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Мелітопольського району Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я

17 лютого 2022 року                                                                 № 25

смт Нововасилівка

Про погодження  проекту рішення

«Про виконання Програми

« Шкільний автобус на 2021рік»,

затвердженої рішенням сесії від 24.12.2020р.  №7

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14 Закону України «Про освіту», ст. 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 року № 31 «Про  затвердження програми «Шкільний автобус» та  заслухавши інформацію начальника відділу освіти та культури про хід виконання Програми «Шкільний автобус» на 2021 роки» виконавчий комітет Нововасилівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити проект рішення  «Про виконання Програми « Шкільний автобус на 2021рік», затвердженої рішенням сесії від 24.12.2020р.  №7
  2. Подати проект рішення «Про виконання Програми « Шкільний автобус на 2021рік», затвердженої рішенням сесії від 24.12.2020р.  №7 на затвердження сесії  селищної ради.

Селищний голова                                           Олександр ПРОКОПЕНКО

про хід виконання програми «Шкільний автобус», на 2021 рік»,

Програма «Шкільний автобус», на 2021рік  затверджена рішенням сесії  Нововасилівської селищної ради восьмого скликання від  24.12.200 р. № 7.

На виконання цієї програми вживалися відповідні заходи спрямовані на створення у селищній раді належних умов для здобуття учнями повної загальної середньої освіти.

У 2021 році потребувало підвозу  287 дитини та 18 вчителів.   Організовано підвіз здобувачів освіти:

до Ганнівського НВК І-ІІІ ступенів:

з с.Прудентово 28 учнів, 5 вихованців, 1 вчитель,

з с.Миколаївка 21 учнів, 6 вихованців, 1 вчитель;

до Ганно- Опанлинського НВК І-ІІІ ступенів з

с. Оріхівка 20 учнів, 5 вихованців, 5 вчителів,

с.Беседівка 3 учня, 3 вихованця,

с.Маківка 13 учнів, 6 вихованців, 2 вчителя;

до ОНЗ Нововасилівський НВК «Гармонія» з

с. Федорівка 49 учнів,  3 вчителя,

с.Новоолександрівка 39 учнів,

с.Розівка 32 учня, 4 вчителя,

с.Південне  2 учня, 1 вчитель,

с.Новомиколаївка 4 учня,

с.Дмитрівка 5 учнів,

с.Воскресенка 8 учнів,

с.Домузли 25 учнів , 1 вчитель,

вул. Бердянська 13 учнів.

Протягом звітного періоду видатки, пов’язані з організацією підвозу склали:

• на придбання паливних матеріалів (дизельне пальне та бензин)  та запчастин для шкільних автобусів на 6 одиниць транспортних засобів   на загальну суму –  598722  грн. 70  коп.;
  • на оплату послуг страхування та техогляду –   9912 грн. 00 коп.

У кожному  закладі освіти видані накази  про організацію роботи шкільних автобусів, про визначення стоянок  та зберігання  автобусів, про здійснення контролю за використанням шкільних автобусів, про призначення матеріально-відповідальної особи за збереження транспортного засобу та відповідальну особу за супроводження учнів в дорозі.

Шкільні автобуси згідно з чинним законодавством України  та в установленому ним порядку  проходять державні технічні огляди після чого видаються відповідні протоколи державного зразка про перевірку  технічного стану транспортного засобу.

Щоденний перед рейсовий (після рейсовий) медичний  огляд водіїв транспортних засобів здійснює медичні працівники закладів освіти.

За технічний стан шкільних автобусів відповідають директори та штатні водії закладу освіти.

Разом з тим, є деякі проблеми, що потребують вирішення, зокрема, це питання зберігання шкільних автобусів. В Ганно - Опанлинському НВК І-ІІІ ступенів, Ганнівському НВК І-ІІІ ступенів власних гаражів нема, що ускладнює збереження автобусів у належних умовах. Деякі шкільні автобуси потребують заміни на нові транспортні засоби у результаті  тривалої експлуатації, а зважаючи на поетапне створення більш ефективної мережі закладів освіти та додаткову чисельність учнів для перевезення потрібно придбання ще  -  2  шкільних автобуси.

Начальник відділу освіти та  культури                                   Ольга КІРПІК