Про погодження проекту рішення «Про виконання Програми «Організація харчування дітей в закладах освіти Нововасилівської селищної ради на 2021 рік», затвердженої рішенням сесії від 24.12.2020р № 8

Дата: 18.02.2022 16:09

НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Мелітопольського району Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я

17 лютого 2022 року                                                                 № 26

смт Нововасилівка

Про погодження проекту рішення

«Про виконання Програми «Організація

харчування дітей в закладах освіти

Нововасилівської селищної ради на 2021 рік»,

затвердженої рішенням сесії від 24.12.2020р № 8

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5  Закону України «Про охорону дитинства» та заслухавши інформацію про хід виконання Програми організації харчування дітей в навчальних закладах Нововасилівської селищної ради за 2021 рік, виконавчий комітет Нововасилівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити проект рішення «Про виконання Програми «Організація харчування дітей в закладах освіти Нововасилівської селищної ради на 2021 рік», затвердженої рішенням сесії від 24.12.2020р № 8

1. Подати проект рішення «Про виконання Програми «Організація харчування дітей в закладах освіти Нововасилівської селищної ради на 2021 рік», затвердженої рішенням сесії від 24.12.2020р № 8

Селищний голова                                           Олександр ПРОКОПЕНКО

Інформація

про виконання Програми організації харчування дітей в закладах освіти Нововасилівської селищної ради за 2021 рік

Організація харчування у закладах освіти Нововасилівської селищної ради належить до пріоритетних завдань громади та у 2021 році здійснювалася відповідно до Програми організації харчування дітей, затвердженої рішенням селищної ради від 24.12.2020 № 8 та рішенням від 17.03.2021 № 32 про  внесення змін до програми.

Відділом освіти та культури та керівниками закладів освіти Нововасилівської селищної ради були створенні умови для збереження здоров’я дітей, підвищення рівня організації харчування, забезпечення вихованців ЗДО та школярів ЗЗСО раціональним і якісним харчуванням, дотримання наступності, послідовності в процесі вдосконалення системи організації харчування.

Відповідно до Програми, в 2021 році безкоштовним харчуванням було

забезпечено 21 вихованця дошкільної освіти та  153   учень ЗЗСО, це діти  пільгових категорій:

- 23 дитини, батьки які є учасниками бойових дій, брали участь в АТО та ООС, є військовозобов’язаними, призваними під час часткової мобілізації ;

- 2 дитини, внутрішньо переміщені особи;

- 32 дитини, які отримують допомогу ( малозабезпечені сім’ї);

-52 діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

-29 дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в  інклюзивних класах;

-33  дитини з родин із складними життєвими обставинами;

-3 дитини з інвалідністю.

Протягом 2021 року  вартість харчування  з січня по листопад була:

для ЗДО   25 грн.(10 батьки, 15 грн. селищна рада), з листопада по грудень 30 грн. (50% на 50%);

для ЗЗСО   18 грн., з листопада  по грудень 25 грн. (40 % батьки, 60 % селищна рада).

У зв’язку з ремонтом їдальні у ОНЗ Нововасилівський НВК «Гармонія»  було організовано буфетне харчування, яке становило 12 грн., дітям надають  сік та булочку.

Рішенням Нововасилівської селищної ради  від 17.03.2021 № 32 було внесені доповнення до п.2 розділу 2 щодо організації харчування дітей, які находяться тимчасово у скрутному становищі на відповідній території Нововасилівської селищної ради. За клопотанням сільських старостів та депутатів селищної ради 33 дитини стали харчуватися безкоштовно.

На виконання заходів Програми організації харчування дітей в закладах освіти Нововасилівської селищної ради за 2021 рік було витрачено:

З загального фонду місцевий бюджет:

на заклади дошкільної освіти ЗДО - 132 562.66  тис. грн

на заклади загальної середньої освіти ЗЗСО - 418 124.18 тис. грн

З спеціального фонду батьківська плата:

на заклади дошкільної освіти ЗДО - 135 567.88 тис. грн

на заклади загальної середньої освіти ЗЗСО - 391 564.71тис.грн

Використано 333,639 тис.грн. на придбання обладнання та інвентарю  для харчоблоків ЗЗСЛ Нововасилівської ОТГ:

Ганно- Опанлинського нвк - 57618,04  тис.грн

Розівської філії 39850,00 тис. грн;

Воскресенської філії 74600,00 тис.грн;

Ганнівського нвк 89321,00 тис. грн;

Новоспаської зош 72250,00  тис. грн;

На придбання інвентарю для кухні з власних надходжень спецфонд від оренди землі та приміщень закладами освіти було витрачено 39 109.50 тис. грн.

Закінчено ремонт їдальні ОНЗ Нововасилівський нвк «Гармонія» на загальну

суму 3 472 026,74 грн.

Начальник відділу освіти та  культури                                   Ольга КІРПІК