Про погодження проекту рішення « Про виконання Програми фінансової підтримки КНП “Приазовський центр первинної медико- санітарної допомоги” на 2021 рік»

Дата: 18.02.2022 16:36

НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Мелітопольського району Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я

17 лютого 2022 року                                                                 № 31

смт Нововасилівка

Про погодження проекту рішення « Про  виконання

Програми фінансової підтримки КНП

“Приазовський центр первинної медико-

санітарної допомоги” на 2021 рік»

Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та ст. 91 Бюджетного Кодексу України виконавчий комітет Нововасилівської  селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити проект рішення «Про виконання Програми фінансової підтримки КНП “Приазовський центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2021 рік».
  2. Подати проект рішення «Про виконання Програми фінансової підтримки КНП “Приазовський центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2021 рік» на затвердження сесії  селищної ради.

Селищний голова                                                Олександр ПРОКОПЕНКО

Інформація

« Про  виконання Програми фінансової підтримки КНП Приазовський центр первинної медико-санітарної допомоги на 2021 рік»

(за 2021 рік)

Основна мета Програми – підтримка закладів охорони здоров’я первинної ланки які працюють на території Нововасилівської селищної ради.

Заходами Програми передбачено фінансування коштів з місцевого бюджету Нововасилівської селищної ради  на 2021 рік в сумі 813,421 тис.грн., фактично виконано 813,417 тис.грн.

Згідно програми профінансовано:

1. Забезпечення виплат заробітної плати з нарахуваннями – 653366,84 грн.
  2. Забезпечення технічного обслуговування засобів протипожежного захисту (вогнегасників) – 1269,00 грн.
  3. Забезпечення своєчасної оплати за комунальні послуги (енергоносії) – 146064,01 грн.
  • В тому числі  оплата теплопостачання – 42617,76 грн.
  • Оплата водопостачання та водовідведення – 1749,83 грн.
  • Оплата електроенергії 52043,25 грн.
  • Придбання вугілля – 49000 грн.
  • Оплата інших енергоносіїв -653,17 грн.
  1. Забезпечення пільговими медикаментами – 12717,46 грн.

Начальник фінансового відділу                                  Олександра СОБОЛЬ