Про погодження проекту рішення «Про виконання Програми фінансової підтримки КНП “Нововасилівська лікарня” НСРЗО на 2021 рік»

Дата: 18.02.2022 16:38

НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Мелітопольського району Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я

17 лютого 2022 року                                                                 № 33

смт Нововасилівка

Про погодження проекту рішення

«Про  виконання Програми

фінансової підтримки КНП

“Нововасилівська лікарня” НСРЗО на 2021 рік»

Відповідно до  підпункту 1. пункту «а» ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.91 Бюджетного кодексу України , виконавчий комітет Нововаситлівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити проект рішення «Про  виконання Програми фінансової підтримки КНП  “Нововасилівська лікарня” НСРЗО на 2021 рік »
  2. Направити проект рішення «Про  виконання Програми фінансової підтримки КНП  “Нововасилівська лікарня” НСРЗО на 2021 рік » на затвердження сесії селищної ради.

Селищний голова                                              Олександр ПРОКОПЕНКО

Інформація

про виконання «Програми фінансової підтримки КНП  “Нововасилівська лікарня” НСРЗО на 2021 рік» (за 2021 рік)

Основна мета Програми – підтримка закладів охорони здоров’я первинної ланки які працюють на території Нововасилівської селищної ради.

Заходами Програми передбачено фінансування коштів з місцевого бюджету Нововасилівської селищної ради  на 2021 рік в сумі 2850,871 тис.грн., фактично виконано 2772,511 тис.грн.

Згідно програми профінансовано:

1. Забезпечення виплат заробітної плати з нарахуваннями – 1499423,80 грн.
  2. Забезпечення протипожежного захисту (обробка дерев’яного перекриття) та отримання ліцензії – 57495,01 грн.
  3. Забезпечення своєчасної оплати за комунальні послуги (енергоносії) – 1043950,82 грн.
  • В тому числі  оплата теплопостачання – 965998,00 грн.
  • Оплата електроенергії 77952,82 грн.
  1. Забезпечення оплати пільгових пенсій працівникам пільгових категорій – 123157,60
  2. Забезпечення пільговими медикаментами – 48484,26 грн.

Начальник фінансового відділу                            Олександра СОБОЛЬ