Про погодження проекту рішення «Про затвердження звіту про надходження та використання коштів з цільового фонду «Соціально-економічного розвитку Нововасилівської селищної ради на 2021 рік» за 2021 рік.

Дата: 18.02.2022 16:40

НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Мелітопольського району Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я

17 лютого 2022 року                                                                 № 35

смт Нововасилівка

Про погодження  проекту рішення «Про затвердження

звіту про надходження та використання

Відповідно до  підпункту 1. пункту «а» ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.91 Бюджетного кодексу України , виконавчий комітет Нововасилівської селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Погодити проект рішення «Про затвердження  звіту про надходження та використання  коштів з цільового фонду  «Соціально-економічного розвитку Нововасилівської селищної ради на 2021 рік» за 2021 рік.
  2. Направити проект рішення «Про затвердження  звіту про надходження та використання  коштів з цільового фонду  «Соціально-економічного розвитку Нововасилівської селищної ради на 2021 рік» за 2021 рік на затвердження сесії селищної ради

Селищний голова                                                  Олександр ПРОКОПЕНКО

Нововасилівської селищної ради

щодо надходження і використання коштів цільового фонду місцевого бюджету за 2021 рік

Згідно  рішення сесії  селищної ради № 3 від 16.04.2021 створено спеціальний цільовий фонд «Соціально - економічного розвитку Нововасилівської селищної ради на 2021 рік» .

Залишок коштів на початок 2021 року по цільовому фонду складав 15,4 тис. грн., отримані від селищної та сільських рад, які увійшли до складу громади.

Доходи до цільового фонду затверджені бюджетом у сумі 124,4 тис. грн.

Станом на 01 січня 2022 року до цільового фонду бюджету надійшло 124,4 тис.грн.  Кошти отримані як благодійні внески.

Протягом  2021 року за рахунок коштів цільового  фонду проведені поточні та капітальні видатки на загальну суму 104,1 тис. грн. у т.ч.:

Поточні видатки:

-на придбання запчастин, шин для МПО – 17,1 тис. грн.;

-на придбання двигуна, запчастин та заміна електролічильника для КП

“Добробут” – 19,7 тис.грн.

- на придбання насоса, запчастин для КП “Водограй” – 16,2 тис.грн.

- на придбання бензопіли – 7,5 тис.грн.

- на оплату святкового салюта  - 15,0 тис. грн.;

- на матеріальну допомогу -  10,1 тис. грн.;

Капітальні видатки:

- на придбання насоса для КП “Добробут” - 18,5 тис. грн.

Видатки по цільовому фонду в звітному періоді проводилися відповідно до затвердженого розпису.

Таким чином, залишок коштів по цільовому фонду бюджету  станом на 01 січня 2022 року становить 35,7 тис. грн.

Начальник фінансового відділу                                Олександра СОБОЛ