Дата: від до Скинути

Футболісти Нововасилівської ОТГ отримали впевнену перемогу на полі м.Мелітополя з рахунком  5:1!

Футболісти Нововасилівської ОТГ отримали впевнену перемогу на полі м.Мелітополя з рахунком 5:1!

17 травня  в м.Мелітополь на стадіоні «Спартак» відбувся матч відкритої першості Асоціації футболу Мелітопольського району 2021 р. між командами Нововасилівської ОТГ та ТДАТУ ім. Д.Моторного.

14:55 18.05.2021

15 травня на стадіоні «Новавтотранс» в смт Нововасилівка пройшов матч  на першість Запорізької області між командами «Новавтотранс»  та футбольного клубу «Запоріжжя».

15 травня на стадіоні «Новавтотранс» в смт Нововасилівка пройшов матч на першість Запорізької області між командами «Новавтотранс» та футбольного клубу «Запоріжжя».

15 травня на стадіоні «Новавтотранс» в смт Нововасилівка пройшов матч  на першість Запорізької області між командами «Новавтотранс»  та футбольного клубу «Запоріжжя».

22:01 15.05.2021

13 травня футболісти Нововасилівської ОТГ провели зустріч на  стадіоні «Новтрансавто» (смт Нововасилівка) з командою села Менчикури (Веселівський район).

13 травня футболісти Нововасилівської ОТГ провели зустріч на стадіоні «Новтрансавто» (смт Нововасилівка) з командою села Менчикури (Веселівський район).

13 травня футболісти Нововасилівської ОТГ провели зустріч на  стадіоні «Новтрансавто» (смт Нововасилівка) з командою села Менчикури (Веселівський район).

21:19 13.05.2021

Перемога команди Нововасилівської ОТГ в матчі відкритої першості Асоціації футболу Мелітопольського району 2021 р.

Матч відбувся в рамках 3-го туру (перше коло) 6 травня на стадіоні в смт Нововасилівка. Суперниками команди Нововасилівської громади стала команда, яка представляє Кирилівську ОТГ.

08:31 07.05.2021