3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

2-го грудня спеціалісти Служби у справах дітей та Територіального центру соціального обслуговування Нововасилівської селищної ради відвідали дітей з обмеженими можливостями за місцем проживання. Кожна дитина отримала подарунковий набір за рахунок програми Служби у справах дітей Нововасилівської селищної ради «Дитинство». Бажаємо дітям міцного здоров'я, щасливого та безтурботного дитинства!

09:42 03.12.2021

Міністерство та комітет цифрової трансформації України повідомляє.

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.  Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг. Звертайтесь за посиланням:

13:43 02.12.2021

Відкрита Першість з футболу Асоціації м. Мелітополя  та Мелітопольського району завершилась. Команда Нововасилівської ОТГ стала срібним призером турніру! Вітання голови Нововасилівської ОТГ Олександра Прокопенка:

Відкрита Першість з футболу Асоціації м. Мелітополя та Мелітопольського району завершилась. Команда Нововасилівської ОТГ стала срібним призером турніру! Вітання голови Нововасилівської ОТГ Олександра Прокопенка:

В турнірі взяли участь 12 команд. І вже з перших ігор футболісти Нововасилівської ОТГ демонстрували високі спортивні результати. Наша команда була серед лідерів як в першому колі турніру, так і в другому.

09:37 01.12.2021

Навчатись ніколи не пізно! Тим паче, коли існує така унікальна можливість для роботодавців та безробітних.

Дуальна освіта - вид професійного навчання, при якому поєднується навчання громадян у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації.

12:04 26.11.2021

Послуги для автоперевезень на Гіді

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг, як отримати ці послуги та що для цього потрібно.

19:19 23.11.2021