27 серпня в Ганнівці відбулось свято – День села!

Староста села та артисти самодіяльності місцевого клубу радо зустрічали гостей  - секретаря Нововасилівської селищної ради Надію Голубєву, заступників голови ОТГ Петра Трифонова та Максима Арабаджи, начальника відділу культури та освіти Нововасилівської селищної ради Ольгу Кірпік.

19:53 28.08.2021

Сьогодні – День Державного Прапору України!

Хай для кожного українця стануть рідними ці кольори – блакитний та жовтий! Як стали вони рідними для тих синів України, що пішли захищати кордони на схід країни. Для них це прапор своїх, ідентифікація воїнства правди. Це він вкриває труни синів і доньок України, що не пошкодували свого життя аби над вільною країною майорів жовто-блакитний стяг. Це особлива пошана…

06:39 23.08.2021

Вітаємо мешканців Нововасилівської, Приазовської та Олександрівської ОТГ з Днем Державного Прапора України!

Під яскравим українським двоколором ми будуємо державу, засновану на демократичних цінностях, досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень, здобуваємо перемогу над ворогом.

14:15 21.08.2021

Відділ освіти та культури Нововасилівської громади повідомляє

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, засновником якого є Нововасилівська селищна рада, були  надані документи претендентів для участь у конкурсі.

20:35 19.08.2021

БУДІВНИЦТВО НА БАЛКОВОМУ МОСТУ: ВИКОНАНО 80% РОБІТ НА НИЗОВІЙ ЧАСТИНІ

Cьогодні, 11 серпня, один з об’єктів «Великого будівництва», автотранспортну магістраль через р. Дніпро в м. Запоріжжя відвідав голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух. Разом зі своїм заступником Едуардом Брутманом він ознайомився з ходом будівництва на споруді №4 – низовій частині Балкового мосту через Старий Дніпро.

11:35 12.08.2021